Spolupráce s námi

Jsme tady i pro vaše zákazníky!

Implementujte systém Cash OnLine svým zákazníkům a získejte vysokou provizi z licenčních poplatků a poskytovaných služeb! Nabízíme mnoho variant spolupráce při prodeji, implementaci i v oblasti péče o zákazníka.

Zprostředkování prodeje

10%

Přiveďte nám nového zákazníka a získejte 10% provizi z ceny licence Server Edition nebo měsíčních poplatků za využívání verze Cloud Edition.

Reseller

20%

Staňte se našim smluvním prodejcem a získejte 20% provizi z ceny licencí Server Edition, měsíčních poplatků za využívání verze Cloud Edition a služeb Klientského servisu. Kromě těchto výhod vám umožníme přímo dodávat a instalovat zákazníkům hardware od vás.

Certifikovaný implementátor

30%

Staňte se našim smluvním proškoleným specialistou a získejte 30% provizi z ceny licencí Server Edition, měsíčních poplatků za využívání verze Cloud Edition a služeb Klientského servisu. Kromě toho Vám umožníme poskytovat odborné služby našim i vašim zákazníkům na úrovni implementačního specialisty. Certifikát můžete získat již po jednodenním školení, které je zpoplatněno částkou 2.990,- Kč a stát se členem našeho týmu specialistů.

Spojte se s námi

Máte zájem o spolupráci s námi? Informujte se o možnostech a podmínkách spolupráce ještě dnes na naší informační lince!

Cash OnLine

čeština · english · français

Zavřít